Eiropas atbalsts

 

Panākumi iedvesmo! Esam iekarsuši un atvēzējušies uz jaunas fabrikas celtniecību Kurzemes pusē. Lai sekmīgi realizētu mūsu ideju, iesniedzām projektu Eiropas Savienības fondu atbalstam. Ņemot vērā, ka zaļā enerģētika un kurināmais ir viena no atbalstāmajām nozarēm, ticam, ka jau 2012.gada rudenī Latvijā būs par vienu eksportspējīgu ražotni vairāk!

 

2011.gada 22.augustā Krizdole & Co ir noslēgusi līgumu Nr. L-JPR-11-0107 ar V/A "Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra" par projekta "Jaunas biomasas kurināmā ražošanas līnijas granulu un brikešu ražošanai ieviešanas ražošanā SIA Krizdole & Co" īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.


Projekta ietvaros tiks iegādāta, uzstādīta un nodota ekspluatācijā jauna tehnoloģija - biomasas kurināmā ražošanas līnija granulu un brikešu ražošanai. SIA Krizdole & Co ar jauno tehnoloģiju plāno uzsākt jaunu produktu (koka mizas un salmu brikešu un granulu - kopā 4 jaunu produktu) ražošanu.


Jaunā produkta izstrādē (pētniecībā un attīstībā) 2010. un 2011. gadā uzņēmums ir ieguldījis LVL 21 225,14 (bez PVN). Projekta kopējās izmaksas sastāda LVL 351 400,00 (bez PVN), pieprasītā publiskā finansējuma apmērs ir LVL 115 962,00 (t.i., 33% no projekta kopējām attiecināmajām izmaksām).

 

ERAF ES LIAA piemers